تبلت Galaxy Z Fold Tab سامسونگ آکاردئومی با نمایشگر خیلی‌تاشو!

تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

آنگونه که از شواهد بر می‌آید سامسونگ در حال آماده‌سازی تبلت Galaxy Z Fold Tab با نمایشگری است که از دو ناحیه امکان تاشو دارد. اما این تنها قابلیت جالب آن نخواهد بود.

سامسونگ اولین شرکتی بود که در یک تجربه ناموفق اولین گوشی تاشوی خود یعنی گلکسی فولد را راهی بازار کرد. اما کمی پس از این اتفاق، غول کره‌ای دنیای فناوری جهان از اشتباهاتی که در تولید این گوشی مرتکب شده بود به خوبی درس گرفت و آن را با کیفیت بهتری راهی بازار کرد. حالا نسل بعدی این گوشی یعنی Z Fold2 بدون شک یکی از بهترین گوشی‌های تاشویی بازار به حساب می‌آید. گوشی‌های سری Z Flip این شرکت نیز جذابیت‌های خاص خود را دارند. اما این گوشی‌های تاشو تنها زمینه استفاده از نمایشگرهای انعطاف‌پذیر برای سامسونگ نیستند و این شرکت کره‌ای قصد دارد پا را یک قدم فراتر بگذارد.

نمایشگر سه‌تاشو تبلت Galaxy Z Fold Tab

براساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده، این تبلت قرار است که در سه ماهه اول سال 2022 راهی بازار شود. پیش از این تصاویری از چین منتشر شده بود که بی‌شباهت به تبلت گلکسی زی فولد تب نبود. از آنجاییکه در آن زمان هیچ دلیلی مبنی بر واقعی بودن این تصویر وجود نداشت، بسیاری از خبرگزاری‌ها بی‌تفاوت از کنار آن گذشتند، اما این تصاویر شباهت زیادی به گوشی آکاردئونی TCL داشت که عکس آن را در بالای مطلب مشاهده می‌کنید.

آخرین گزارشات حاکی از آنست که سامسونگ تصمیم دارد در مراسم رونمایی از گوشی‌های Galaxy Z Fold 3 و Z Flip 3، اشاره کوچکی هم به تبلت تاشوی خاص خود داشته باشد. تیم بازاریابی این شرکت ظاهراً در حال تصمیم گیری پیرامون این موضوع است.

انتظار می‌رود که به غیر از صفحه نمایش سه‌تاشو، این تبلت از S Pen جدید و شیشه فوق نازک (UTG) تقویت شده بهره ببرد. متأسفانه در این گزارش اشاره‌ای به تفاوت قلم مذکور با نسخه‌های فعلی نشده است. البته گفته شده که قلم جدید و نمایشگر بهبود یافته همزمان با گلکسی Z Fold 3، رونمایی خواهند شد.

باید در نظر داشته باشید که این اخبار توسط یک افشاگر منتشر شده و هیچکدام از آنها به تأیید رسمی سامسونگ نرسیده است. اما اگر چنین دستگاهی واقعا در حال آماده‌سازی باشد، انتظار می‌رود که در ماه‌های پیش رو اخبار بیشتری در خصوص آن منتشر شود.