ذخیره ساز پر سرعت و پیشرفته QNAP TBS-453DX NASbook رونمایی شد

تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

کمپانی QNAP که محصولات آن تماما در بازار ایران نیز توزیع می گردد، یک ذخیره ساز تحت شبکه جدید را با نام QNAP TBS-453DX NASbook معرفی کرد. این محصول یک ذخیره ساز پر سرعت و تقریبا بی نظیر است. در ادامه با قابلیت و ویژگی های TBS-453DX NASbook آشنا خواهیم شد.

ذخیره ساز پر سرعت و پیشرفته QNAP TBS-453DX NASbook رونمایی شد

TBS-453DX NASbook با ابعادی کوچک طراحی شده و برای فضاهای کاری کوچک آماده شده است. این محصول می تواند پذیرای 4 درایو M.2 SATA SSD باشد. در نتیجه نهایت سرعت ذخیره سازی را دریافت خواهید کرد. TBS-453DX NASbook می تواند به 20 مسیر ذخیره سازی فضای ابری متصل شده و کوکی های مکانی را فعال نگاه دارد. جالب است بدانید که TBS-453DX دارای خروجی HDMI 2.0 بوده و می تواند تصاویر را با دقت 4K در فرکانس 60 هرتز رندر نماید.

درگاه شبکه سیمی آن از نوع 10 گیگابیتی N-BASET است که توسط کنترلر مجزا هدایت می گردد. در پشت محصول می توانید خروجی های 3.5 میلی متری صدا، 4 رابط USB و درگاه های شبکه سیمی را نیز پیدا کنید. یک پردازنده 4 هسته ای Intel Celeron J4105 با اوج فرکانسی 2.5 گیگاهرتز تجهیز شده و در 2 مدل شامل حافظه های رم 4 و 8 گیگابایتی راهی بازار خواهد شد.

این ذخیره ساز پر سرعت دارای درگاه های Cloud Gateway و زیر شاخه های CacheMount و VJBOD Cloud در بحث شبکه های ابری است. TBS-453DX NASbook دارای یک سنسور IR است که البته ریموت کنترل آن را باید به صورت مجزا تهیه نمایید. TBS-453DX NASbook در مدل های 4 و 8 گیگابایتی با قیمت هایی که هنوز اعلام نشده اند، در 3 ماهه نخست سال 2019 راهی بازارهای جهانی خواهند شد.