رونمایی اچ پی از نمایشگر فوق عریض 43 اینچی

تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

این روزها شرکت های بسیاری نظیر دل، ایسوس، ایسر و چندی دیگر تصمیم گرفتند تا به تولید نمایشگر فوق عریض و منحصربفرد بپردازند. در این بین HP هم تصمیم گرفته به این کمپانی‌ها بپیوندد و از نمایشگر فوق عریض جدید 43 اینچی S430c رونمایی به عمل آورد. اچ پی که به تازگی از لپ تاپ فوق باریک و متفاوت تجاری Elite Dragonfly رونمایی کرده بود، در کنار آن صفحه نمایش بزرگ 43 اینچی S430c را هم معرفی کرد.

رونمایی اچ پی از نمایشگر فوق عریض 43 اینچی

با نسبت ابعاد 32:10 این دستگاه معادل دو صفحه نمایش 24 اینچی مورب است. وضوح تصویر 4K در کنار طراحی خمیده تجربه کاربری حرفه‌ای و لذت بخش را به دنبال خواهد داشت. در روی این مانیتور یک دوربین پاپ آپ و یک میکروفون تعبیه شده که به پشتیبانی از Windows Hello هم می‌پردازد. به کمک نرم افزار Device Bridge اچ پی افراد می‌توانند همزمان دو کامپیوتر را کنترل کنند. 

نمایشگر فوق عریض HP زیبا و پروضوح

به نوعی می‌توانید برای دو سیستم خود یک صفحه کلید و ماوس هم داشته باشید. در واقع اچ پی با نرم افزار مورد اشاره به افراد اجازه می‌دهد تا به ترکیب دو سیستم بپردازند. در بخش پورت باید به DisplayPort, HDMI، چهار USB و دو USB-C اشاره کرد.

در کنار مدل 43 اینچی، یک نمایشگر جدید مورب 34 اینچی با قیمت ارزان‌تر هم توسط HP معرفی شد. این نمایشگر از ارگونومی بالایی برخوردار است و تا ارتفاع 150 میلی‌متر می‌توان شیب آن را تنظیم کرد. به گفته اچ پی مانیتور S430c از 4 نوامبر با قیمت 999 دلار و مانیتور E344c  از 7 اکتبر با قیمت 599 دلار راهی بازار می‌شود.

برای کسب جزئیات تکمیلی این دو نمایشگر عریض و خیره کننده اچ پی بهتر است به وب سایت کمپانی مراجعه کنید. انتظار می‌رود بزودی نمایشگرهای دیگر هم توسط HP معرفی و روانه بازار شود. به گفته شرکت سازنده دو مدل صفحه نمایش جدید ویژه حرفه‌ای و تولیدکنندگان محتوا طراحی شد.