معرفی اولین صندلی گیمینگ ریزر – Razer Iskur ضامن سلامتی گیمرها

تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹

اولین صندلی گیمینگ ریزر روز گذشته توسط این کمپانی بزرگ تولیدکننده تجهیزات تخصصی بازی با عنوان Razer Iskur رونمایی شد. این صندلی 500 دلاری مانند تقریبا همه محصولات ریزر دارای رنگ سبز و مشکی است و به گفته کمپانی، این محصول توسط گیمرها برای گیمرها ساخته شده است بنابراین گیمرها می‌توانند با اطمینان یک محصول مخصوص بازی واقعی را انتخاب کنند. گیمرها غالبا ساعات بسیار زیادی را پشت سیستم می‌گذرانند. همین موضوع سلامت آنها را از جهات مختلف تهدید می‌کند. خصوصا ستون فقرات در معرض خطر شدید قرار دارد و اگر از یک صندلی استاندارد استفاده نشود، می‌تواند آسیب‌های جدی را برای کاربر به دنبال داشته باشد.

معرفی اولین صندلی گیمینگ ریزر - Razer Iskur

اولین صندلی گیمینگ ریزر – با پشتی معلق و قابلیت شخصی سازی بالا

ریزر با سابقه طولانی که در عرصه گیمینگ دارد این موضوع را به خوبی درک می‌کند. بنابراین در وهله صندلی خود را با یک طراحی ارگونومیک با هدف حفظ سلامت ستون فقرات کاربر همراه کرده است. ویژگی کلیدی Razer Iskur برخورداری از یک پشتیبان خارجی کمر است که در نیمه پائین صندلی قرار گرفته است. پشتی این صندلی تا زاویه 26 درجه قابل تنظیم است. به گفته ریزر، با وجود این پشتی معلق در پشتی، گیمر می‌تواند ساعات طولانی بدون خستگی به گیمینگ بپردازد و در عین حال به سلامت جسمانی خود نیز آسیب نزند. ریزر بر روی این بالشت طرح مار را که نشان همیشگی خود است نیز هک کرده است.

معرفی اولین صندلی گیمینگ ریزر - Razer Iskur

در بخش حمایت کمر این صندلی، ریزر از فوم با تراکم بالا استفاده کرده است تا حالت صحیح کاربر در زمان کار با سیستم حفظ شود. در بخش پشتی گردن نیز از فوم حافظه دار استفاده شده و برای استراحتگاه دست نیز در طرفین صندلی از نمونه‎های 4 بعدی استفاده شده است. استراحتگاه‌های دست این صندلی می‌توانند به میل کاربر بالا و پائین شوند. ریزر سعی کرده که ضمن استفاده از یک طراحی جهت حفظ سلامتی گیمر، دست کاربر برای شخصی سازی صندلی را نیز باز بگذارد.

ضمنا نیازی به نگرانی در مورد خرابی صندلی به خاطر ویژگی‌های شخصی سازی آن نیست. Razer Iskur می تواند تا وزن 300 پوند را تحمل کند طبق تست‌های داخلی ریزر، 120 هزار بار چرخش صندلی و 300 هزار بار تنظیم پشتی این صندلی ضمانت شده است. این صندلی را هم اکنون می‌توانید از سایت ریزر با قیمت 499 دلار سفارش دهید.