ماژول فیبرنوری سیسکو

Cisco GLC-SX-MM

دارای استاندارد IEEE 802.3z ,پهنای باند 1.25Gbps ,فیبر9/12um Single-mode ,طول کابل 550m ,پورت LC ,تغذیه برق 3.3 ولت ,طول موج 850nm

معرفی محصول

ماژول انتقال GLC-SX-MM(از نوع SFP) ماژولی است که برای انتقال دیتا از طریق فیبرهای نوری مالتی مد (با قطر تار 50 و 62.5 میکرومتر) طراحی شده است.پهنای باند مورد پشتیبانی در این کانکتور یک گیگابایت بر ثانیه می باشد و قابل استفاده در تمامی روترها و سویچ های دارای پورت SFPمی باشد.این کانکتور از نوع Hot swappableاست به این معنا که می توان آنها را در زمان روشن بودن سوئیچ یا روتر و هنگام فعالیت آن بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه از آن جدا نمود.

از این ماژول می توان برای انتقال داده بین فواصل 220 متر تا حداکثر 1 کیلومتر استفاده کرد.مقدار این فاصله بستگی به نوع فیبر نوری به کار گرفته شده دارد.به عنوان مثال در صورتی که از فیبر نوری OM3استفاده کنید می توانید فاصله انتقال را به یک کیلومتر برسانید ولی در صورت استفاده از فیبر نوری OM2این فاصله حداکثر 500 متر خواهد بود.

دریافت بروشور Cisco GLC-SX-MM