ماژول فیبرنوری سیسکو

Cisco GLC-T

دارای استاندارد IEEE 802.3 ,پهنای باند 1Gbps ,فیبر 50/125um or 62.5/125um Multi-mode ,طول کابل 328ft ,پورت LC ,تغذیه برق 1.10 ولت ,طول موج 1310nm

معرفی محصول

دارای استاندارد IEEE 802.3 ,پهنای باند 1Gbps ,فیبر 50/125um or 62.5/125um Multi-mode ,طول کابل 328ft ,پورت LC ,تغذیه برق 1.10 ولت ,طول موج 1310nm

دریافت بروشور Cisco GLC-T