ماژول فیبرنوری سیسکو

Cisco SFP-10G-LR

ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR از سری ماژول های سیسکو با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری می باشد که می تواند تا 10 کیلومتر طول لینک داشته باشد. این ماژول با استاندارد 10GBASE-LR سازگاری دارد و دارای طول موج 1310 نانومتر می باشد. جدید ترین ماژول ها، ماژولهای SFB یا Mini GIBIC هستند که انواع پورت های گیگابیت بر روی فیبر نوری و کابل مسی را ارائه می کنند و SFP یک استاندارد صنعتی سیسکو برای دیوایس های Hot Plug برای اینترفیس های گیگابیت اترنت در تجهیزات شبکه بوده و همچنین SFP از برتری بالایی به دلیل امکان Hot Plug، برخوردار است.
 

معرفی محصول

ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR از سری ماژول های سیسکو با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری می باشد که می تواند تا 10 کیلومتر طول لینک داشته باشد. این ماژول با استاندارد 10GBASE-LR سازگاری دارد و دارای طول موج 1310 نانومتر می باشد. جدید ترین ماژول ها، ماژولهای SFB یا Mini GIBIC هستند که انواع پورت های گیگابیت بر روی فیبر نوری و کابل مسی را ارائه می کنند و SFP یک استاندارد صنعتی سیسکو برای دیوایس های Hot Plug برای اینترفیس های گیگابیت اترنت در تجهیزات شبکه بوده و همچنین SFP از برتری بالایی به دلیل امکان Hot Plug، برخوردار است.
Type : Transceiver Module Cisco 
Form Type : SFP+
Wavelength : 1310nm
Interface : LC duplex
Cable Type : SMF
TX Power : -8.2~0.5dBm
Commercial Temperature Range : 0 to 70°C (32 to 158°F)
Max Data Rate : 10.3125Gbps
Max Cable Distance : 10km
Optical Components : DFB 1310nm
DOM Support : Yes
Receiver Sensitivity : < -14.4dBm
HTS-Harmonized Code : 8517706000

دریافت بروشور Cisco SFP-10G-LR