تستر شبکه فلوک OneTouch AT Network Assistant

FLUKE OneTouch

1T-1000 = OneTouch AT Network Assistant with the Copper/Fiber LAN option

1T-1500 = OneTouch AT Network Assistant with Copper/Fiber LAN, Packet Capture and Advanced Tests options

1T-2000 = OneTouch AT Network Assistant with Copper/Fiber LAN and Wi-Fi options

1T-3000 = OneTouch AT Network Assistant with Copper/Fiber LAN, Wi-Fi, Packet Capture and Advanced Tests options

معرفی محصول

طبق مطالعات کمپانی فلوک تمامی کارشناسان شبکه 25% از زمان خود را صرف عیب یابی شبکه می کنند  که این زمان را می توانند جهت بالابردن کیفیت شبکه و مطالعه در جهت تکنولوژی جدید صرف کنند . به اضافه اینکه هر ایراد کوچک در شبکه ها و مخصوصا شبکه های بزرگ سازمانها ممکن است زمان زیادی جهت رفع آن را بطلبد ، دستگاه  One Touch AT به عنوان یک دستیار فوق العاده  زمان رفع اشکال را کاهش می دهد .
 
One Touch AT  جایگزین مناسب  ابزار های متعدد و کاهش دهنده زمان تشخیص و  Trouble shooting  است .
 
One Touch AT با صفحه لمسی فوق العاده و اشکال گرافیکی قوی جهت رفع ایراد شبکه های بیسم و باسیم طراحی شده است
 
این دستگاه به صورت یک هفته در ماه به رفع ایراد در شبکه می پردازد و با وجود این دستگاه هر کارشناس  در سازمان به یک رفع ایراد کننده حرفه ای تبدیل خواهد شد .
 
 
دستگاه One Touch AT یک دستگاه چند منظوره برای شبکه های Copper  ، Fiber   و شبکه های بیسیم  است .  با وجود این دستگاه و دید کلی که از کیفیت شبکه شما نشان می دهد شما می توانید مشکلات شبکه را سریع و سریع تر حل کنید .
 
دستگاه شامل دو پورت 10/100/1000 Mbps Ethernet  و دو پورت 100/1000 Mbps SFP Fiber و آنتن داخلی وایرلس با استاندارد 802.11 a/b/g/n می باشد که بوسیله این پورت ها می توان  شبکه وایرلس و باسیم مسی و فیبر نوری  خود را تست کیفیت بزنید . اغلب ایرادات شبکه از نقطه اتصال client  به شبکه شروع می شود که این دستگاه می تواند کامپیوتر ،IP Phone  ، Printer  ، POS terminal ,….. باشد . که اغلب موضوعات این مشکلات شامل ” doesn’t work ” ، ” cant connect  “” File unreachable “” application  unresponsive” ” و ” the network is slow ” می باشد . این  دستگاه به شما کمک می کند این موضوعات را عیب یابی  نمایید.

دریافت فایل بروشور تستر شبکه FLUKE OneTouch